Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
same arkusze będą dopiero koło 15.... a ty chcesz odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuba250 napisał:
Mam pytanie jak pisaliscie tych politykow ktorych trzeba bylo umiescic pod opisem?Ja de gauell Walesa Jelcyn Adenauer Juszczenko
jeszcze SCHUMAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moje odpowiedzi .wiem ze byly grupy,ale moze ktos ma taka jak ja i mi potwierdzi czy dobrze? 1 D 2A 3D 4C 5B 6D 8 1-A 5- C 9 6 3 1 / 4 5 2 12 ppfp 13fppp 16 pfppf 24 f - 2 9 3 7 o- 5 6 8 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zaznaczyłam w 1 c a reszta to nie pamietam ;/ ale była MASAKRA dzisiaj z Wosu ;/ A w tym zadaniu zamiast Juszczenki nie miał być Łukaszenko?? no i Gorbatschow?? NO i co zaznaczyliście w tym zadaniu w ktorych chodzilo o ta umowe pomiedzy kosciolem i panstwem? MASAKRAAAA ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie masakra... najgorsze, co mogło być, czyli mnóstwo polityki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie sie tobie ze uwazasz ze to byla masakra skoro piszesz ze prezydentem Ukrainy jest Łukaszenko a pierwszym Prezydentem Rosji byl Gorbaczow.Kto Ci dopuscil do matury z WOS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na calej stronie 1 mam odpowiedzi D, z wyatkiem tego gdzie trzeba bylo zaznaczyc sąd najwyższy, bo to on strwerdza waznosc wyborow-prawda;P?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie powiem o maturze rozszerzonej z wosu bo poleciały by tutaj niecenzuralne słowa jednym zdaniem przegięcie. kto to układa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Sąd Najwyższy stwierdza waznosc wyborow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sabinka napisał:
jeszcze SCHUMAN
jak Schuman skoro bylo tylko 5 politykow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha! czyli moja nauka nie poszla na marne:P:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuba250 napisał:
jak Schuman skoro bylo tylko 5 politykow
TAK, adnauer i schuma adnauer-niemiecki, schuman nfrancuski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura rozszerzona ---- > wypracowanie BANAŁ reszta kicz:( totalnie beznadziejne;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wos rozszerzony jak daliście?? 1 dalam klasa 2 parlament 3 cos ze zapewnia bezpieczenstwo obywatelom 4o tej ufnosci to dalam ze nastepuje zmiana w tym jednym zadniau z falszami dalam: f p f a w tym drugim p f p a wy?? Starsznie trudne:///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt wypracowanie było ok...ale co do reszty mam mieszane uczucia...jakie mieliscie odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam całkiem inaczej...w pierwszym dalam ze wspolnota,w drugim ze rada europejska, w 3 ze nie ingeruje w gospodarke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jaja O_o ciekawe kto ma dobrze:/ naszczęscie jest to moj dodatkowy przedmiot i jak nie zdam to nic sie nie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jasne, że wspólnota i rada europejska;) i tez wydaję mi się, że nie ingeruje w gospodarkę...ogólnie to nie była taka zła, rok temu była trudniejsza...chyba;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie byla taka sobie. Pomyliłam przynaleznosc austrii i norwegii do nato ;/ a wypracowanie nawet w miare. co trzeba bylo wpisac w zadaniu o zgromadzeniu narodowym kiedy sie zbiera? ja wpisalam: odebranie przysiegi od prezydenta, postawienie go w stan oskarzenia i zlozenie ze wzg. na stan zdrowia ale nie wiem czy to o to chodzilo...;/ a w tym zad. budowa normy prawnej chodzilo o hipoteze dyspozycje i sankcje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura rozszerzona to masakra!!!!!!!!!!!kto to układał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...